Автоматика для розпашних воріт GENIUS GFlash Q MAXI

Артикул: 5170199

Genius Італія


Купити Автоматика для розпашних воріт GENIUS GFlash Q MAXI - вигідна ціна. Всі способи оплати. Доставка по Україні

Опис товару

Автоматика GENIUS GFlash Q MAXI – надійний привід від італійського виробника

У нас продається автоматика Genius GFlash Q MAXI. Цю італійську автоматику преміум-рівня ви можете придбати за найкращою вартістю на ринку. У продажний комплект можуть бути включені зовнішні пристрої безпеки та додаткові монтажні пристрої.

Інтернет-магазин Avtomatika Vorot (Україна) також продає «молодшу» модель – привід GENIUS GFlash Q MINI. Його ціна приємно здивує вас своєю доступністю.

Автоматика для воріт GENIUS GFlash Q MAXI: особливості та характеристики

Автоматика для воріт GENIUS GFlash Q MAXI відповідає всім стандартам безпеки та надійності експлуатації, що діють у Євросоюзі по відношенню до ворітних електроприводів. Відгуки наших покупців повністю підтверджують це твердження.

Електропривод GENIUS GFlash Q MAXI має такі конструкційні та функціональні особливості:

Автоматика для распашных ворот GENIUS GFlash Q MAXI
 • Монтаж приводу GENIUS GFlash Q MAXI виконується на несучі стовпи будь-якої форми;
 • Телескопічний принцип роботи гарантує безшумне, плавне та швидке відкриття воріт на всьому протязі служби пристрою;
 • Привід GENIUS GFlash Q MAXI блокує рух і зачинених, і відчинених воріт. Для примусового розблокування при вимкненій електриці ви отримаєте спеціальний ключ. Після розблокування ви зможете відкривати та закривати ворота вручну;
 • Програмування автоматичних воріт GENIUS GFlash Q MAXI за цілим рядом показників (режим роботи, швидкість відкриття та ін.). Програмування виконується або двома dip-перемикачами, розташованими під блоком управління, або за допомогою радіобрелків. У першому випадку команди, що вводяться, будуть дублюватися цифровими кодами на невеликому вбудованому екрані;
 • Корпус виконаний із міцного алюмінієвого сплаву. Він корозії стійкий і герметичний. Висувна штанга виготовлена ​​з якісної нержавіючої сталі;
 • На автоматичні розпашні ворота GENIUS GFlash Q MAXI можуть встановлюватись додаткові пристрої безпеки. Насамперед, ми рекомендуємо встановити фотодатчики. Вони не дозволять воротним стулкам закритися, якщо ті можуть подряпати корпус автомобіля;
 • Практичний термін служби електроприводу GENIUS GFlash Q MAXI перевищує 10-річний термін виконання регулярного техобслуговування. Для цього достатньо щорічно доливати витрачене мастило і оглядати стан рухомих деталей. При сильному зносі слід замінити.

Для воріт у нас також продається автоматика FAAC 414.

Привід GENIUS GFlash Q MAXI: для яких воріт краще купити?

Привод GENIUS GFlash Q MAXI устанавливается на распашные ворота, которые отвечают следующим предельным массогабаритным характеристикам:

 • Максимальна ширина ворітних стулок – 4 метри;
 • Максимальна вага ворітних стулок – 500 кг.

В інтернет-магазині «Автоматика Ворот» (Україна) ви можете замовити дешево з доставкою та встановленням за найкращими цінами в Україні та інші моделі від італійської компанії FAAC. Так у нас продається автоматика FAAC 414 Long.

Переваги експлуатації автоматики GENIUS GFlash Q MAXI

Автоматика для воріт GENIUS GFlash Q MAXI має наступні експлуатаційні переваги:

 1. Простий та швидкий монтаж.
 2. Монтаж приводу GENIUS GFlash Q MAXI виконується протягом декількох годин на ворота, що відкриваються як у двір, так і на вулицю. При цьому сам привід розташовуватиметься на огородженій території, що унеможливить доступ до нього стороннім особам.

  Передні та задні монтажні кронштейни кріпляться до поверхонь, що несуть як за допомогою анкерних болтів, так і за допомогою зварювальних робіт.

  При установці пристрій не вимагає додаткового захисту від дощу, бруду, пилу, снігу та прямих сонячних променів.

 3. Надійність та довговічність.
 4. Розпашна автоматика GENIUS GFlash Q MAXI при регулярному виконанні нескладних регламентних робіт легко прослужить вам понад 10 років.

  Такий величезний ресурс надійності було досягнуто за рахунок наступних технічних рішень:

  • Електромеханічна частина і блок керування повністю поміщені в міцний алюмінієвий корпус, що має клас зашиті IP44. Корпус надійно захищає деталі електроприводу та електронну плату від корозійної та абразивної руйнації, що відбувається через проникнення в механізм пилу та води.
  • Телескопічний шток, що висувається, виготовлений з міцної нержавіючої сталі, стійкої як до корозії, так і до механічних пошкоджень і деформацій.
  • Електродвигун та блок керування захищені від стрибків напруги в мережі, а налаштування індивідуальної роботи автоматики зберігаються при раптовому відключенні електрики.
  • Механічні кінцеві вимикачі точно позиціонують розташування ворітних стулок будь-якої миті їх руху. Це дозволяє блоку керування вчасно включати плавну зупинку руху, оберігаючи механізм приводу і воротні стулки від різких навантажень, що руйнують, що виникають при раптовій зупинці руху важких воріт.
 5. Безпека експлуатації.
 6. Автоматичні розпашні ворота GENIUS GFlash Q MAXI повністю відповідають усім вимогам та стандартам безпечної експлуатації, що діють у країнах Євросоюзу:

  • Захист від затискання пальців. Вбудований амперометричний датчик постійно відстежує силу струму, що надходить на осердя електромотора. Якщо ворітна стулка у своєму русі стикається з якоюсь перешкодою, то сила струму різко зростає. Це моментально фіксує амперометричний датчик і подає команду на екстрену зупинку та включення у електромотора реверсного режиму.
  • Додатково можна встановити на автоматичні ворота фотодатчики. Останні не дозволять у принципі пошкодити комірним стулкам корпус вашого автомобіля. Якщо ви зупините свою машину в потенційно небезпечній зоні, то фотодатчики просто не дозволять воротам відкритися доти, доки ви не від'їдете на безпечну відстань.
  • Також на ворота можна встановити світлодіодну сигнальну лампу. Вона не тільки убезпечити рух автотранспорту, але ще й висвітлить простір у складних погодних умовах.
  • Електропривод самостійно блокує воротні стулки у відкритому та закритому положенні, якщо їх ширина не перевищує 2,5 метра. Для замикання ворітних стулок шириною від 2,5 до 4 метрів вам знадобиться автоматичний замок. Його роботою керуватиме блок керування автоматичного приводу.
  • «Спілкування» між блоком управління та радіобрелками здійснюється зашифрованим каналом. Радіоканал шифрується за динамічним алгоритмом, який виключить ймовірність злому кодування шифру всіма існуючими програмно-апаратними засобами.
 7. Комфортність користування.
 8. Розпашна автоматика GENIUS GFlash Q MAXI дуже комфортна в користуванні:

  • Управління роботою автоматичних воріт здійснюється за допомогою компактних радіобрелків. Радіус дії останніх можна розширити рахунок придбання зовнішньої антени, які кількість – збільшити. Для останнього блок управління має функцію клонування, а пам'ять блоку управління здатна запам'ятати до 150 індивідуальних параметрів радіобрелків.
  • При електриці, що раптово відключилася, передбачений простий спосіб примусового розблокування механізму приводу. Для цього ви у комплекті з пристроєм отримаєте спеціальний ключ.
  • Також ви можете приєднати до автоматичних воріт фірмову акумуляторну батарею Genius. Вона працюватиме як джерело безперебійного живлення.
  • Індивідуальні параметри роботи програмуються двома способами. По-перше, за допомогою dip-перемикачів, що знаходяться під корпусом. У цьому випадку всі команди, що вводяться, і параметри, що задаються, будуть дублюватися на невеликому цифровому екрані. На останній також виводитимуться результати самодіагностики. По-друге, за допомогою радіобрелків. У цьому випадку всі команди, що вводяться, і параметри, що задаються, передаються по зашифрованому радіоканалу.
 9. Широкі функціональні здібності.
 10. Блок управління підтримує всі режими роботи та функції, необхідні для комфортної та безпечної експлуатації автоматичних воріт:
  • Автоматичний або напівавтоматичний режим роботи;
  • Часткове відкриття ворітних стулок для проходу людей (режим «Пішохід»);
  • Функція плавного старту та зупинки;
  • Виставляє швидкість і зусилля, з якими електродвигун відкриватиме воротні стулки;
  • Встановлення тимчасової паузи, після якої ворота закриються в автоматичному режимі;
  • Функція самонавчання. Якщо ви двічі зупините воротну стулку в конкретній точці, то блок управління запам'ятає її, і надалі він вже самостійно зупинятиме ворітну стулку в потрібній точці;
  • функція самодіагностики.
 11. Приваблива вартість придбання.
 12. Інтернет-магазин "Автоматика Воріт" пропонує вам скористатися ще однією перевагою. Це найвигідніша в Україні ціна автоматики GENIUS GFlash Q MAXI.

  Але ми не просто пропонуємо вам купити автоматику GENIUS GFlash Q MAXI за найпривабливішою вартістю. Ще наші фахівці зроблять на вашій території монтаж автоматичних воріт GENIUS GFlash Q MAXI. А надалі ми готові виконувати гарантійне, післягарантійне та регламентне обслуговування автоматичних воріт GENIUS GFlash Q MAXI.


Автоматика для розпашних воріт GENIUS GFlash Q MAXI доставка транспортними компаніями САТ, Нова Пошта, Делівері по всій Україні: Київ, Київська область, Олександрія, Біла Церква, Бориспіль, Бровари, Буча, Ватутіно, Вінниця, Городище, Дніпро, Драбів, Жашків, Житомир, Запоріжжя, Звенигородка, Золотоноша, Івано-Франківськ, Ірпінь, Канів, Кам'янка, Кам'янець-Подільський, Калуш, Корсунь-Шевченківський, Кременчук, Кривий Ріг, Кропивницький, Луцьк, Львів, Лубни, Миколаїв, Монастирище, Мошни, Одеса, Павлоград, Полтава, Рівне, Суми, Тальне, Тернопіль, Ужгород, Умань, Фастів, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Чернівці, Чигирин, Чорнобай, Шпола. Знижки!

 • 20593 грн  - немає в наявності







Доставка: БЕЗКОШТОВНО (крім аксесуарів) відправимо в будь-яке відділення кур'єрської служби по Україні
Самовивіз: У робочий час з магазину Автоматика Воріт
Розрахунок: Готівкою, Накладений платіж, Безготівка, Visa/MasterCard, Оплата частинами
Гарантія: Обмін/повернення товару протягом 14 днів. Гарантія від виробника - 1 рік
Комплект поставки та характеристики GENIUS GFlash Q MAXI
Склад комплекту
Привід Genius G-BAT 400 DX (правосторонній) 1
Привід Genius G-BAT 400 SX (лівосторонній) 1
Панель керування BRAIN 592 1
Кінцеві вимикачі -
Приймач MONOCANALE 433 JLC 1
Бокс для плати керування ECOBOX 1
Пульт д.к., 4-х канальний KILO TX4 JLC 433 MHz 2
Фотоелементи VEGA 2
Сигнальна лампа GUARD 230V 1
Характеристики
Потужність (Вт) 280
Ширина створки (м) 4
Інтенсивність (%) 30
Ширина створки до, м 4
Живлення (V) 220
Час відкриття (с) 24
Клас захисту (IP) 44
Відгуки GENIUS GFlash Q MAXI
    Погано           Добре
captcha


Рекомендовані товари