Автоматика для розпашних воріт GENIUS G-BAT 300

Артикул: 5170158

Genius Італія


Купити Автоматика для розпашних воріт GENIUS G-BAT 300 - вигідна ціна. Всі способи оплати. Доставка по Україні

Опис товару

Автоматика GENIUS G-BAT 300 – надійність та довговічність роботи

У нас продається автоматика GENIUS G-BAT 300. Цю автоматику ви можете придбати за найкращою вартістю на українському ринку. У комплект покупки можуть бути включені додаткові монтажні пристрої та пристрої безпеки.

Інтернет-магазин «Автоматика Ворот» (Україна) продає у Черкасах автоматичні приводи та інших італійських виробників. Зокрема у нас для гаражних секційних воріт продається автоматика Nice SPIN23BDKCE. Її ціна – найвигідніша для вас.

Автоматика для воріт GENIUS G-BAT 300: можливості та особливості

Автоматика для воріт GENIUS G-BAT 300 – це пристрій справжнього преміального класу. Воно має всі необхідні конструкційні і функціональні можливості, щоб служити вам довго, надійно, комфортно і безпечно. І відгуки наших покупців повністю підтверджують це твердження.

Автоматика для распашных ворот GENIUS G-BAT 300

Електропривод GENIUS G-BAT 300 має такі конструкційні особливості та функціональні можливості:

 1. Телескопічний привід GENIUS G-BAT 300 відкриває ворітні стулки плавно і швидко на протязі служби.
 2. Провідна шестерня редуктора виготовлена ​​із бронзи, а черв'ячний гвинт – із загартованої сталі. Таке поєднання матеріалів знижує нагрівання та знос редуктора.
 3. Електродвигун крім міцного алюмінієвого корпусу додатково захищений пилозахисними прокладками, а всі роз'єми та технічні отвори додатково захищені герметичними заглушками.
 4. Блок керування підтримує всі функції та режими роботи, необхідні для довговічної та безпечної експлуатації пристрою.
 5. До автоматичних воріт GENIUS G-BAT 300 можна підключити фотодатчики, сигнальну лампу і фірмову акумуляторну батарею.

Для ворітних воріт із шириною ворітних стулок до 4 метра у нас також продається привід GENIUS GFlash Q MAXI.

Привід GENIUS G-BAT 300: рекомендації щодо встановлення та експлуатації

Привід GENIUS G-BAT 300 встановлюється на будь-які ворота, які відповідають наступним граничним масогабаритним характеристикам:

 • Максимальна ширина ворітних стулок – 3 метри;
 • Максимальна вага ворітних стулок – 500 кг.

Установка електроприводу GENIUS G-BAT 300 не вимагає підготовчих робіт. Корпус пристрою монтується безпосередньо на несучі стовпи круглої або прямокутної форми.

Також автоматика GENIUS G-BAT 300 не вимагає додаткового захисту від сонячних променів, пилу та вологи. Пристрій оснащений льодозахисною прокладкою, яка знімає з штиря, що висуває, крижану кірку. Сам штир виготовлений із міцної нержавіючої сталі.

Ми рекомендуємо експлуатувати пристрій з постійно увімкненою функцією плавного старту та зупинки. Вона захистить механізм електроприводу від сильних руйнівних навантажень.

В інтернет-магазині «Автоматика Ворот» можна замовити недорого з доставкою та встановленням автоматичні приводи від інших італійських виробників. Так, у нас продається автоматика FAAC 414 Long для воріт з шириною ворітних стулок до 5 метрів.

Переваги експлуатації автоматики GENIUS G-BAT 300

Автоматика для воріт GENIUS G-BAT 300 має наступні експлуатаційні переваги:

 1. Простий та швидкий монтаж
 2. Монтаж приводу GENIUS G-BAT 300 здійснюється протягом кількох годин на ворота, що відкриваються як у двір, так і на вулицю. При цьому сам пристрій перебуватиме всередині огородженої території, за винятком доступу до нього сторонніх осіб.

  Передні та задні монтажні кронштейни кріпляться як за допомогою анкерних болтів, так і за допомогою зварювання.

 3. Надійність та довговічність
 4. Розпашна автоматика GENIUS G-BAT 300 – це дуже надійна та довговічна техніка. При виконанні нескладних регламентних робіт пристрій прослужить понад 10 років. Регламентне обслуговування виконується двічі на рік, і полягає в доливці олії та візуальному огляді деталей.

  Величезний ресурс надійності забезпечується такими технічними рішеннями:

  • Блок управління та електромеханічні частини приводу поміщені у міцний алюмінієвий корпус. Останній захищає автоматику протягом усього її служби від руйнівного впливу води та бруду, які б проникнути всередину.
  • Висувна штанга виготовлена ​​з високоміцної нержавіючої сталі, стійка як до корозійного руйнування, так і до механічних деформацій.
  • Електродвигун і блок управління захищений від стрибків напруги в мережі, а налаштування індивідуальної роботи автоматики зберігаються при електриці, що раптово відключилася.
  • Висунення штока відбувається безшумно та плавно на всьому протязі служби автоматичних воріт.
  • Механічні кінцеві вимикачі точно позиціонують розташування ворітної стулки в кожний момент руху. Тому блок управління завжди точно включає функцію плавного старту і зупинки, що оберігає електропривід від ударних навантажень, що руйнують.
 5. Безпека експлуатації
 6. Автоматичні розпашні ворота GENIUS G-BAT 300 повністю відповідає всім вимогам та стандартам безпечної експлуатації, що діють у країнах Євросоюзу:

  • Захист від затискання. Блок керування оснащений вбудованим енкодером. Останній відстежує силу струму, що надходить на осердя електромотора. Якщо воротна стулка торкається будь-якої перешкоди, сила струму різко зростає. Це відразу фіксує енкодер і подає команду електродвигуну на екстрену зупинку та включення в нього реверсного режиму.
  • Додатково на ворота можна встановити фотодатчики. Вони в принципі унеможливлять пошкодження ворітною стулкою корпусу вашого автомобіля.
  • У разі потреби ви можете встановити на ворота сигнальну світлодіодну лампу. Вона додатково висвітлюватиме приворотний простір у складних погодних умовах.
  • При встановленні ворітного приводу на ворота з шириною ворітних стулок до 2,5 метрів шток редуктора самостійно блокує ворота у закритому положенні. Для воріт з великою шириною воріт (до 3 метрів) знадобиться встановлення автоматичного замка. Його роботою керуватиме блок керування.
 7. Комфортність користування
 8. Керування роботою розстібного приводу GENIUS G-BAT 300 здійснюється за допомогою компактних радіобрелків. Їхній радіус дії можна значно збільшити, придбавши у нас зовнішню антену.

  Також можна збільшити кількість радіобрелків. Блок управління має для цього функцію клонування. Пам'ять блоку керування дозволяє вміщувати параметри до 150 персональних радіобрелків.

  При електриці, що відключилася, передбачений простий спосіб примусового розблокування механізму приводу за допомогою персонального ключа, який ви отримаєте в комплекті з пристроєм.

  Також ви можете встановити як джерело безперебійного джерела живлення акумуляторну батарею Genius.

 9. Широкі функціональні можливості
 10. Блок управління підтримує всі функції та режими роботи, необхідні для комфортної експлуатації автоматичних воріт:

  • Автоматичний або напівавтоматичний режим роботи;
  • Часткове відкриття ворітних стулок для проходу людини (режим «Пішохід»);
  • Функція плавного старту та зупинення руху ворітних стулок;
  • Встановлює швидкість і зусилля, з яким електродвигун відкриватиме воротні стулки. Ми рекомендуємо взимку в морози збільшувати зусилля, щоб електродвигун міг долати опір підмерзлого мастила;
  • Виставлення тимчасової паузи, після якої ворота самостійно закриються в автоматичному режимі;
  • Функція самонавчання. Якщо двічі зупинити воротну стулку в потрібній точці, то блок управління її запам'ятає, і надалі він вже самостійно зупинятиме на ній ворота;
  • функція самодіагностики.

  Алгоритм програмування простий і зрозумілий. Програмування виконується двома способами. По-перше, за допомогою dip-перемикачів, які розміщені всередині корпусу. Всі команди, що вводяться, і параметри, що задаються, будуть дублюватися на невеликому цифровому екрані. На нього ж виводитимуться результати самодіагностики.

  По-друге, за допомогою радіобрелка. У цьому випадку всі команди, що вводяться, і параметри, що задаються, будуть передаватися по зашифрованому радіоканалу. Шифрування виконується за динамічним алгоритмом, що виключає ймовірність злому кодування шифру всіма існуючими програмно-апаратними засобами.

 11. Доступна вартість придбання
 12. Інтернет-магазин "Маркет Воріт" пропонує вам скористатися ще однією перевагою. Це найвигідніша в Україні ціна автоматики GENIUS G-BAT 300.

  Але ми не просто вам пропонуємо вам купити автоматику GENIUS G-BAT 300 за найпривабливішою вартістю. Ще наші фахівці зроблять на вашій території монтаж автоматичних воріт GENIUS G-BAT 300, а надалі ми готові виконувати гарантійне, післягарантійне та регламентне обслуговування автоматичних воріт GENIUS G-BAT 300.


Автоматика для розпашних воріт GENIUS G-BAT 300 доставка транспортними компаніями САТ, Нова Пошта, Делівері по всій Україні: Київ, Київська область, Олександрія, Біла Церква, Бориспіль, Бровари, Буча, Ватутіно, Вінниця, Городище, Дніпро, Драбів, Жашків, Житомир, Запоріжжя, Звенигородка, Золотоноша, Івано-Франківськ, Ірпінь, Канів, Кам'янка, Кам'янець-Подільський, Калуш, Корсунь-Шевченківський, Кременчук, Кривий Ріг, Кропивницький, Луцьк, Львів, Лубни, Миколаїв, Монастирище, Мошни, Одеса, Павлоград, Полтава, Рівне, Суми, Тальне, Тернопіль, Ужгород, Умань, Фастів, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Чернівці, Чигирин, Чорнобай, Шпола. Знижки!

 • 18523 грн  - немає в наявностіДоставка: БЕЗКОШТОВНО (крім аксесуарів) відправимо в будь-яке відділення кур'єрської служби по Україні
Самовивіз: У робочий час з магазину Автоматика Воріт
Розрахунок: Готівкою, Накладений платіж, Безготівка, Visa/MasterCard, Оплата частинами
Гарантія: Обмін/повернення товару протягом 14 днів. Гарантія від виробника - 1 рік
Комплект поставки та характеристики GENIUS G-BAT 300
Склад комплекту
Привід Genius G-BAT 300 DX (правосторонній) 1
Привід Genius G-BAT 300 SX (лівосторонній) 1
Панель керування BRAIN 592 1
Кінцеві вимикачі -
Приймач MONOCANALE 433 JLC 1
Бокс для плати керування ECOBOX 1
Пульт д.к., 4-х канальний KILO TX4 JLC 433 MHz 1
Характеристики
Потужність (Вт) 280
Ширина створки (м) 3
Інтенсивність (%) 30
Ширина створки до, м 3
Живлення (V) 220
Час відкриття (с) 19
Клас захисту (IP) 44
Відгуки GENIUS G-BAT 300
    Погано           Добре
captcha


Рекомендовані товари