Автоматика для воріт

Купить автоматику для гаражных ворот

Автоматикою для воріт називають комплекс засобів автоматизації (автоматичний електропривод, блок керування та додаткові пристрої), який дозволить відкривати ворітне полотно автоматично, тобто, без застосування м'язової сили людини, а також зробить цей процес максимально комфортним та безпечним для власника. Комплект автоматики для воріт або будь-якого іншого типу воріт ви можете замовити на нашому сайті та бути впевненими в якості та конкурентній ціні на ринку.


Ми допоможемо вибрати та купити автоматику для воріт за вигідною ціною

Інтернет-магазин «Автоматика Воріт» (Україна) пропонує вам купити автоматику для воріт всіх типів – побутового та промислового класу, розпашного та відкатного типу, гаражні секційні та підйомно-переворотні.

Кожен наш електропривід повністю відповідає всім вимогам безпечної та надійної експлуатації, що діють на території нашої країни.

У нас продаються автоматичні ворота – це цілісний комплект із абсолютно нових воріт та автоматичних електроприводів. Ми самостійно виготовляємо відкатні моделі та розпашні моделі з різних матеріалів (сталь, коване залізо, сендвіч-панелі та ін.). Автоматику для розпашних воріт ви також можете вибрати у нас.

Що таке привод автоматичних воріт?

Будь-який привід автоматичних воріт конструкційно складається з трьох елементів:

 1. Механічний пристрій відкриття та закриття.
 2. Блок керування.
 3. Радіобрелок.

Механічний пристрій відкриття та закриття воріт складається з наступних елементів:

 • Електричний мотор, що створює момент, що крутить;
 • Передавальні механізми крутного моменту (редукторний вузол, провідна шестерня, приводний вал та ін.);
 • Упор, що приводить у рух ворітну стулку.

Залежно від цього, з яким типом воріт взаємодіють упори, вони отримують різні конструкційні рішення:

 • Телескопічна штанга, що висувається, що встановлюється на компактні розстібні моделі побутового рівня;
 • Важіль – рухоме з'єднання двох металевих планок. При відкритті або закритті стулок кут між цими пластинами змінюється, що призводить до руху ворітних стулок у той чи інший бік. Важелева автоматика встановлюється на ворота розпашного типу великої площі, в т.ч., та промислового класу. В останньому випадку для створення необхідної точки зусилля корпус електроприводу монтують безпосередньо в грунт; Провідна шестерня використовується для відкриття воріт відкатного типу. В цьому випадку провідна шестерня приєднана до зубчастої рейки, що є невід'ємною частиною воріт. При обертанні шестірні зубчаста рейка і, відповідно, відкатні зсуваються в той чи інший бік;
 • Ланцюги та троси застосовуються для відкриття різних типів гаражних воріт (секційні, підйомно-переворотні та ролетні).

У нас ви можете купити автоматику для воріт всіх існуючих типів за найвигіднішою в Україні ціною.

Інтернет-магазин «Автоматика Ворота» пропонує до продажу оригінальні ковані ворота власного виробництва.

Як працює автоматика для підйомних воріт?

Найбільш складною за конструкцією є автоматика для підйомних воріт, яка встановлюється на приватні, комерційні та промислові гаражі. У чому складність автоматичних гаражних електроприводів?

 1. Кріплення виконується на стелю гаража.

  Привід автоматики для воріт приватних гаражів кріпиться лише до стелі. Це дозволяє здійснювати монтаж в абсолютно будь-яких умовах, наприклад, коли гаражний отвір займає всю площу фасаду гаража.

  Електроприводи, що використовуються для автоматизації автомобільних боксів, секційних проїздів комерційних та промислових підприємств можуть також встановлюватися збоку від проїзду. Адже часто в комерційних та промислових підприємствах над проїздами прокладаються лінії комунікації (електропроводка, димарі та ін.).

  Таке незвичайне розташування накладає певні вимоги до конструкції, насамперед, електромотора. Останній повинен бути компактним, легким і мати необхідну потужність для відкривання гаражних воріт, вага яких може досягати 200-300 кг.

 2. Система захисту від обриву підйомних тросів.

  Експлуатаційний ресурс автоматики для гаражних воріт перевищує 10 років. На такому довготривалому інтервалі ніхто не може гарантувати, що підйомні ланцюги або троси збережуть свою початкову міцність.

  Тому всі виробники оснащують свою гаражну автоматику вбудованим захистом від обриву підйомних тросів або ланцюгів. Вона діє за принципом автомобільних ременів безпеки. Якщо швидкість опускання комірного полотна перевищить максимально допустиму межу, то автоматично спрацьовують вантажі, які з силою притискаються один до одного і блокують рух комірного полотна вниз.

 3. Додаткові функції.

  Гаражні електроприводи, які ви можете купити в нашому інтернет-магазині, мають ряд приємних та корисних додаткових функцій. Наприклад, вбудований світлодіодний світильник, який автоматично вмикається щоразу при відкритті.

В інтернет-магазині «Автоматика Ворот» Ви також можете купити розпашні ворота нашого власного виробництва.

Якісна автоматика для гаражних воріт на сайті www.marketvorot.in.ua

Нами пропонується лише якісна автоматика для гаражних воріт від провідних європейських брендів. Кожен привід, кожен електричний двигун, представлений у нашому каталозі, є зразком якості, надійності та довговічності. Також ми продаємо ворота Алютех для приватних гаражів.

Що включає автоматика для воріт?

Автоматика для откатных гаражных ворот

Будь-який комплекс автоматизації воріт включає автоматичний привід, блок управління і додаткові пристрої, що підвищують безпеку, комфортність і надійність використання автоматики на ворота.

Автоматичний привід

Саме він надає руху воротні стулки. Для цього будь-який автоматичний привід оснащений компактним та потужним електромотором. Так, у нашому інтернет-магазині є моделі, оснащені електродвигунами, які здатні рухати комірні стулки більше однієї тонни зі швидкістю до 9 метрів за хвилину.

Між собою автоматичні приводи розрізняються способом передачі зусилля від електродвигуна до ворітної стулки:

 • Провідна шестерня приєднана до зубчастої рейки. Так відкриваються самі хвіртки;
 • Обертання електромотора висуває телескопічний важіль (він збільшується в довжині). Такий принцип впливу телескопічного приводу;
 • Обертання електромотора змінює кут важеля, що призводить до відкриття розпашних воріт (привід важеля);
 • Електромотор промотує ланцюг чи ремінь, що призводить до підйому чи опускання секційних панелей. Так працюють гаражні приводи.
Купить автоматику для откатных ворот
Автоматический привод для откатных ворот
комплект автоматики для распашных ворот

Блок керування

Саме цей пристрій відповідає за режими роботи автоматичних приводів, дозволяє встановлювати у них різні індивідуальні параметри (швидкість відкриття та закриття, зусилля, з яким електромотор відкриватиме двері і т.д.).

Задавати індивідуальні параметри роботи автоматичних приводів можна двома способами:

 • Безпосередньо на самому блоці управління, для чого там є спеціальні кнопки і цифровий екран, на якому дублюються команди, що вводяться.
 • За допомогою компактного радіобрелка. У спеціальному режимі дві кнопки брелока будуть задавати параметри та режими роботи блоку керування, які передаватимуться по радіоканалу.

Не варто побоюватися, що зловмисники зможуть у будь-який спосіб підібрати команди управління. Всі виробники для шифрування команд радіобрелків використовують динамічні коди, тобто такі, які щоразу змінюють алгоритм шифрування перед кожною командою, що передається.

автоматика для гаражных ворот
автоматика для подъемных ворот

Додаткові пристрої

Деякі додаткові пристрої вбудовуються в автоматичний привід вже під час заводського складання. Це:

 • Амперометричний датчик. Він при кожному циклі відкриття та закриття відстежує силу струму, що надходить на сердечники електродвигуна. І як тільки сила струму зростає, а це відбувається в момент дотику ворітної стулки з будь-яким предметом, датчик подає команду на екстрену зупинку та увімкнення реверсного режиму. Завдяки датчику, всі автоматичні варіації працюють за принципом дверей ліфта;
 • Вбудована антена. Саме вона забезпечує обмін інформацією між радіобрелком та блоком управління.
Амперометрический датчик для автоматики на распашные ворота
Встроенная антенна в блоке управления воротами

Однак у нашому інтернет-магазині ви можете придбати низку додаткових пристроїв:

 • Зовнішня антена. Вона дозволяє значно розширити радіус дії радіобрелка;
 • Фотодатчики. Якщо зовнішня антена відповідає за комфортність користування автоматикою для воріт, то фотодатчики – за безпеку. Фотодатчики – це один або кілька комплексів, що складаються з приймального та передавального пристроїв, пов'язаних між собою інфрачервоним променем. Цей промінь може перерватися лише у випадку, якщо в небезпечній зоні з'явився сторонній предмет, наприклад, корпус вашого автомобіля. І щоб комірні стулки не пошкодили вашу машину, фотодатчики заблокують роботу доти, доки ви не відведете машину на безпечну відстань. Після цього інфрачервоний промінь знову з'єднає між собою передавальний та приймальний пристрої, і фотодатчики розблокують роботу електроприводів;
 • Акумуляторна батарея. Так, блок управління захищений і від стрибків напруги, і від несподіваного відключення електрики. Вимкнення електроживлення не зможе збити індивідуальні налаштування роботи автоматичних воріт. Крім того, всі виробники передбачили у конструкції аварійного приводу механізм примусового розблокування приводу. Тим не менш, ми рекомендуємо вам придбати фірмову акумуляторну батарею, яка буде виконувати функцію резервного джерела живлення. Зверніть увагу, звичайний автомобільний акумулятор це завдання виконати не зможе;
 • Світлодіодна сигнальна лампа. Цей аксесуар ми рекомендуємо придбати для промислових автоматичних воріт. Застосування сигнальної лампи зробить рух автотранспорту безпечнішим, насамперед, у нічний час та у складних погодних умовах. Лампа включатиметься перед кожним відкриттям і світитиметься доти, доки гараж не закриється.

У нашому інтернет-магазині ви можете придбати й інше додаткове обладнання, що полегшує, в т.ч., та монтажні роботи, наприклад, подовжену зубчасту рейку.

Внешняя антенна для автоматики на гаражные ворота
Аккумуляторная батарея для автоматики
Светодиодная сигнальная лампа для гаражных откатных ворот

Вибір виробника

Купить автоматику для ворот

Ми пропонуємо вам купити автоматику для воріт відкатного та розпашного типу, виготовлену провідними італійськими компаніями – Came, Nice, BFT, Roger та ін. Якщо ви вирішили купити автоматику для гаражних воріт, тоді ми радимо вам звернути увагу на продукцію білоруської компанії Alutech.

Італійська автоматика для воріт – це зразок комфортності, безпеки, надійності та довговічності роботи. У нашому каталозі широко представлена ​​автоматика для воріт побутового та промислового класу.

Автоматичні приводи для промислових моделей відрізняються від своїх побутових аналогів більшою потужністю електромотора та здатністю працювати у жорсткіших умовах навколишнього середовища. Зокрема, багато хто з них додатково оснащений системами примусової вентиляції та охолодження робочих зон.

Автоматика для откатных ворот
Автоматика для промышленных ворот
Автоматика для распашных ворот

Чому ми радимо вам автоматику для відкатних воріт купити від провідного виробника Алютех? Не тільки тому, що ми є їхніми офіційними дилерами і пропонуємо найкращу ціну в Україні.

Ще й тому, що на відміну від інших гаражних моделей Алютех виготовляються на території України, тому вони після виконання всіх необхідних вимірів будуть встановлені на ваш гараж в найкоротші терміни.

Показано з 1 по 36 із 356 (10 сторінок)