Автоматика для розпашних воріт GENIUS GFlash Q MINI

Genius Італія


Купити Автоматика для розпашних воріт GENIUS GFlash Q MINI - вигідна ціна. Всі способи оплати. Доставка по Україні

Опис товару

Автоматика GENIUS GFlash Q MINI - безшумний та надійний привід для воріт.

В нас продається автоматика GENIUS GFlash Q MINI. Цю автоматику, що встановлюється на розпашні ворота, ви можете купити за найкращою вартістю в Україні. У комплект покупки можуть бути включені додаткові пристрої для встановлення приводу в нестандартних умовах, а також пристрої безпеки.

Інтернет-магазин "Автоматика Воріт" продає також "старшу" модель цієї розстібної автоматики - привід GENIUS GFlash Q MAXI. Його ціна також є найвигіднішою на українському ринку.ке.

Автоматика для розпашних воріт GENIUS GFlash Q MINI: особливості та функціонал моделі

Автоматика для воріт GENIUS GFlash Q MINI абсолютно безпечна і виключно комфортна в роботі. Відгуки наших покупців підтверджують виключно високий рівень комфортності, надійності, безпеки та довговічності роботи автоматичного приводу GENIUS GFlash Q MINI.

Електропривод GENIUS GFlash Q MINI має такі функціональні та конструкційні особливості:

Автоматика для распашных ворот GENIUS GFlash Q MINI
 1. Телескопічний принцип роботи приводу GENIUS GFlash Q MINI забезпечує на всьому протязі служби пристрою швидке та плавне відкриття ворітних стулок.
 2. Редуктор електроприводу GENIUS GFlash Q MINI складається з бронзової шестірні та сталевого гвинта. Таке поєднання металів – бронзи та сталі – знижує нагрівання та знос редуктора та збільшує його безремонтний термін служби.
 3. Редуктор приводу, що самоблокується. Він самостійно без встановлення замків замикає зачинені ворота.
 4. До пристрою можна легко підключити додаткові фотодатчики безпеки, сигнальну лампу та фірмовий АКБ. Останній підтримає в робочому стані автоматичні ворота при електриці, що відключилася.
 5. Програмування індивідуального режиму роботи виконується за допомогою dip-перемикачів, які розташовані безпосередньо під кришкою блоку управління. Ви можете вибирати автоматичну та напівавтоматичну роботу воріт, виставляти швидкість відкриття, активувати різні функції, виставляти часові параметри та ін.

У нас ви також можете для відкатних воріт купити автоматику FAAC 740.

Привід GENIUS GFlash Q MINI: рекомендації щодо вибору та встановлення

Привід GENIUS GFlash Q MINI монтується на всі комірні комплекси, які відповідають наступним граничним масогабаритним характеристикам:

 • Максимальна ширина ворітної стулки – 4 метри;
 • Максимальна її вага – 500 кг.

Автоматичний електропривод GENIUS GFlash Q MINI легко встановлюється на будь-які стовпи, в тому числі і великого діаметру. При його встановленні не потрібно облаштовувати захист від бруду, дощових крапель та сонця.

В інтернет-магазині «Маркет Воріт» (Україна) ви можете замовити недорого в Черкасах з доставкою та встановленням електроприводів та інших італійських виробників. Зокрема у нас продається автоматика Roger KIT BM30/300HS. Вона встановлюється на ворота відкатні масою до 500 кг.

Переваги експлуатації автоматики GENIUS GFlash Q MINI

Автоматика для воріт GENIUS GFlash Q MINI має наступні експлуатаційні переваги:

 1. Простий та швидкий монтаж. Монтаж приводу GENIUS GFlash Q MINI здійснюється протягом кількох годин на ворота, що відкривають як у двір, так і на вулицю. При цьому сам корпус перебуватиме всередині огородженої території, що обмежить доступ до пристрою сторонніх осіб.
 2. Задние и передние монтажные кронштейны монтируются на несущие поверхности и с помощью анкерных болтов, и при помощи сварочных работ.

  У процесі настановних робіт автоматичний привід не вимагає додаткового захисту від дощу, бруду, пилу та прямих сонячних променів.

 3. Надёжность и долговечность.
 4. Розпашна автоматика GENIUS GFlash Q MINI відрізняється великою надійністю та довговічністю експлуатації. За виконання нескладних регламентних робіт вона легко прослужить вам понад 10 років.

  Такий величезний ресурс надійності було досягнуто рахунок наступних технічних рішень.

  • Міцний алюмінієвий корпус, що має клас захисту IP44. Цього рівня захисту виявляється достатнім, щоб надійно захищати механічну частину та блок керування від корозійного та абразивного руйнування. Останнє відбувається, якщо всередину проникає пил та вода.
  • Шток приводу, рух якого і відкриває ворітну стулку, виготовлений із міцної нержавіючої сталі, стійкої як до корозії, так і до механічних пошкоджень та деформацій.
  • Електромотор і блок управління захищені від стрибків напруги в електромережі, а налаштування індивідуальної роботи автоматичного приводу зберігаються при електриці, що раптово відключилася.
  • Механічні кінцеві вимикачі точно позиціонують розташування ворітних стулок у кожен момент їх руху. Завдяки вимикачам блок управління вчасно включає режим плавної зупинки, яка оберігає механізм приводу від ударних навантажень, що руйнують, що виникають при різкій зупинці важких воріт.
 5. Безпека експлуатації.
 6. Автоматичні розпашні ворота GENIUS GFlash Q MINI повністю відповідають усім вимогам та стандартам безпечної експлуатації, що діють у країнах Євросоюзу:

  • Захист від затискання. Вбудований амперометричний датчик постійно відстежує силу струму, що надходить на осердя електродвигуна. Якщо ворітна стулка у своєму русі упреться в якусь перешкоду, то сила струму відразу зросте. Це відразу зафіксує амперометрічним датчиком, який відразу ж подає команду електромотору на екстрену зупинку і включення в нього реверсного режиму.
  • Можливість підключення додаткових пристроїв безпеки. Зокрема на ворота можна встановити фотодатчики. Вони повністю виключать можливість пошкодження ворітною стулкою корпусу вашого автомобіля. Якщо ви зупините свою машину в потенційно небезпечній зоні, то фотодатчики просто заблокують роботу електродвигуна, доки ви не від'їдете на безпечну відстань.
  • Також є можливість підключення до воріт сигнальної лампи. Остання не тільки убезпечить рухи автотранспорту, а й висвітлить простір у складних погодних умовах.
  • «Спілкування» між блоком управління та радіобрелками відбувається зашифрованим каналом зв'язку. Шифрування відбувається за динамічним алгоритмом, який виключає можливість злому кодування всіма існуючими програмно-апаратними засобами.
  • Електропривод здатний самостійно блокувати воротні стулки шириною до 2,5 метрів у відкритому та закритому положенні. Це означає, що привід самостійно без допомоги автоматичних замків надійно замкне ворота у закритому положенні.

  Зверніть увагу, якщо ви встановите електропривод на розпашні ворота з шириною ворітних стулок від 2,5 до 4 метрів, тоді вам знадобиться встановити автоматичний замок для замикання воріт. А за вітряної погоди воротні стулки повинні підпиратися металевими упорами, інакше сильні вітрові пориви можуть пошкодити механізм приводу.

 7. Комфортність користування.
 8. Роботою розпашного приводу GENIUS GFlash Q MINI управляють персональні радіобрелки. У стандартній комплектації ви отримаєте два радіобрелки. Але за необхідності їх кількість можна збільшити. Блок управління має функцію клонування. Блок управління здатний "запам'ятати" до 150 штук індивідуальних брелків.

  Алгоритм програмування простий, інтуїтивно зрозумілий та виконується двома способами. По-перше, за допомогою dip-перемикачів, що знаходяться всередині корпусу електроприводу. У цьому випадку всі команди, що вводяться, і параметри, що задаються, будуть дублюватися на невеликому цифровому екрані. На нього ж виводитимуться результати самодіагностики пристрою.

  По-друге, через радіобрелки. У цьому випадку всі команди, що вводяться, і параметри, що задаються, будуть передаватися через зашифрований канал радіозв'язку.

  При електриці, що раптово відключилася, передбачений простий спосіб розблокування механізму приводу за допомогою спеціального ключа, який ви отримаєте в комплекті з пристроєм.

  Також можна підключити до автоматичних воріт фірмову акумуляторну батарею. Вона працюватиме як джерело безперебійного живлення.

 9. Широкі функціональні можливості.
 10. Блок управління підтримує всі функції та режими роботи, необхідні для комфортної та довговічної роботи:

  • Автоматичні чи напівавтоматичні режими роботи;
  • Часткове відкриття ворітних стулок для проходу людини (режим «Пішохід»);
  • Функція плавного старту та зупинки;
  • Виставляє швидкість і зусилля, з яким електромотор відкриватиме і закриватиме воротні стулки;
  • встановлення тимчасової паузи, після якої ворота закриються в автоматичному режимі;
  • Функція самонавчання. Блок управління запам'ятає нову точку відкриття та закриття, якщо ви на ній двічі зупините ворітну стулку;
  • функція самодіагностики.
 11. Вигідна вартість придбання.
 12. Інтернет-магазин "Маркет Воріт" пропонує вам скористатися ще однією перевагою. Це найвигідніша ціна автоматики GENIUS GFlash Q MINI.

  Але ми не просто пропонуємо вам купити автоматику GENIUS GFlash Q MINI за найпривабливішою вартістю. Ще наші фахівці зроблять на вашій території монтаж автоматичних воріт GENIUS GFlash Q MINI, а надалі ми готові виконувати гарантійне, післягарантійне та регламентне обслуговування автоматичних воріт GENIUS GFlash Q MINI.


Автоматика для розпашних воріт GENIUS GFlash Q MINI доставка транспортними компаніями САТ, Нова Пошта, Делівері по всій Україні: Київ, Київська область, Олександрія, Біла Церква, Бориспіль, Бровари, Буча, Ватутіно, Вінниця, Городище, Дніпро, Драбів, Жашків, Житомир, Запоріжжя, Звенигородка, Золотоноша, Івано-Франківськ, Ірпінь, Канів, Кам'янка, Кам'янець-Подільський, Калуш, Корсунь-Шевченківський, Кременчук, Кривий Ріг, Кропивницький, Луцьк, Львів, Лубни, Миколаїв, Монастирище, Мошни, Одеса, Павлоград, Полтава, Рівне, Суми, Тальне, Тернопіль, Ужгород, Умань, Фастів, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Чернівці, Чигирин, Чорнобай, Шпола. Знижки!

 • 18687 грн  - немає в наявностіДоставка: БЕЗКОШТОВНО (крім аксесуарів) відправимо в будь-яке відділення кур'єрської служби по Україні
Самовивіз: У робочий час з магазину Автоматика Воріт
Розрахунок: Готівкою, Накладений платіж, Безготівка, Visa/MasterCard, Оплата частинами
Гарантія: Обмін/повернення товару протягом 14 днів. Гарантія від виробника - 1 рік
Комплект поставки та характеристики GENIUS GFlash Q MINI
Склад комплекту
Привід Genius G-BAT 400 DX (правосторонній) 1
Привід Genius G-BAT 400 SX (лівосторонній) 1
Панель керування BRAIN 592 1
Кінцеві вимикачі -
Приймач MONOCANALE 433 JLC 1
Бокс для плати керування ECOBOX 1
Пульт д.к., 4-х канальний KILO TX4 JLC 433 MHz 1
Характеристики
Потужність (Вт) 280
Ширина створки (м) 4
Інтенсивність (%) 30
Ширина створки до, м 4
Живлення (V) 220
Час відкриття (с) 24
Клас захисту (IP) 44
Відгуки GENIUS GFlash Q MINI
    Погано           Добре
captcha


Рекомендовані товари